Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Paweł Lisek i jego utwór opowiadający o tęsknocie za emocjami, których doświadczył każdy z nas. Wracamy do nich czasem z uśmiechem i nostalgią a czasem ze smutkiem i tęsknotą.

   Artysta w utworze dotyka emocji towarzyszącym takim przeżyciom, jak pierwsze spotkanie, zachwyt, zapach, czy zauroczenie. Wszystkie te momenty zdarzają się raz i nie idzie ich powtórzyć lub odtworzyć. Każde kolejne są zupełnie inne, co nie znaczy, że mniej piękne. To podróż do pięknych chwil, które każdy z nas nosi w swoim sercu.

   Za całym projektem stoją znakomite osoby :

   Tekst – Bartosz Hoppe
   Muzyka – Bartosz Hoppe, Piotr Klimek

   Produkcja – Bartosz Hoppe, Piotr Klimek
   Mix, mastering- Adrian Trepka

   Wydawnictwo Euphoria Entertaiment

    

   Paweł Lisek – wokalista z Nowego Tomyśla. Laureat wielu konkursów i festiwali. Zajął III miejsce na ogólnopolskim konkursie muzyki filmowej w Poznaniu. Dotarł do ścisłego finału międzynarodowego konkursu Aim 2 Fame. W konkursie wzięło udział kilka tysięcy uczestników z 42 krajów. ostatecznie zajął 25 miejsce w Top 100 z piosenką O niebo lepiej Mietka Szcześniaka. Ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów. Dzięki współpracy z wytwórnia Euphoria Entertaiment zostały wydane utwory tj. We hope, Nie zatrzymasz mnie, Mamy kilka szans, czy Bądź kim chcesz, które przez wiele tygodni znajdowały się m.in. na ogólnopolskiej Liście Przebojów radia Wnet

   Tytuł wydania: Pierwszy Raz
   Artysta: Paweł Lisek
   Gatunek: Pop / Alternatywa
   Tekst – Bartosz Hoppe
   Muzyka i produkcja – Bartosz Hoppe, Piotr Klimek
   Mix, mastering- Adrian Trepka
   Wydawnictwo muzyczne: Euphoria Entertainment
   Sublabel: Outlife Records
   Numer w katalogu: OTR015
   EAN: 4251164857726

   Nr utworu w ZAiKS-ie
   6389777

   Reklama Sponsorowana

   By Marti