Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Elton John i Britney Spears z dumą prezentują teledysk do jednej z najważniejszych piosenek 2022 roku – przeboju „Hold Me Closer”, w reżyserii ukraińskiej reżyserki Tanu Muino.

   „Hold Me Closer” to uosobienie zaraźliwego tanecznego hymnu. Utwór zadebiutował na 1. miejscu listy Billboardu Hot Dance/Electronic Songs. Oficjalny teledysk, który właśnie ujrzał światło dzienne, to oszałamiające wizualizacje w tętniącym życiem kolorowym Meksyku.

   Teledysk idealnie uzupełnia marzycielski tekst piosenki, a wzruszająca choreografia ukazuje głębię ludzkich emocji. Delikatne ruchy ucieleśniają ludzkie objęcia, ukazując intymność, której tak brakuje nam w chaosie ostatnich lat.

   „Hold Me Closer” to pierwsze w historii spotkanie dwóch najbardziej kultowych artystów wszech czasów. Zgodnie z przewidywaniami utwór znalazł się na szczycie list przebojów, zapewniając Eltonowi dziesiąty hit w pierwszej dziesiątce i pierwszy od prawie dziesięciu lat hit Britney. Utwór wspiął się także na 1. miejsce w Australii i Kanadzie, 3. w Wielkiej Brytanii oraz na 1. miejsce w iTunes w ponad 40 krajach na całym świecie. Fantastyczna niespodzianka dla fanów Eltona i Britney na całym świecie, „Hold Me Closer” wyprodukowana przez Andrew Watta, to odświeżająca współczesna wersja jednego z najbardziej kultowych hitów Eltona „Tiny Dancer”, który zawiera również elementy innych klasycznych utworów z jego legendarnego katalogu, w tym „The One” i „Don’t Go Breaking My Heart”.

   Reklama Sponsorowana

   By Marti